Wesoło w Energylandii

W czwartek – 22 września – uczniowie klas: 3a, 3g i 3i/t pojechały na wycieczkę do Zatora. Opiekę nad nimi sprawowały Panie: Danuta Śniegoń, Anna Tomasiak, Dorota Nelle-Zborowska i s.Małgorzat Dyrek. Oczywiście celem podróży był największy w Polsce Park Rozrywki…







