MIŁE ZAJĘCIA W KARCZMIE „ U POLOWACY”

25 listopada grupa uczniów klasy IIIa ZSZ – kucharz w ramach zajęć praktycznych uczestniczyła w warsztatach kulinarnych w karczmie „ U Polowacy” w Szczawnicy. Nad całością zajęć czuwał szef kuchni Pan Artur Klimek. Tym razem tematem przewodnim warsztatów były potrawy…










