Szkolne Rekolekcje Wielkopostne

W dniach od 29 lutego do 2 marca 2016 roku odbywały się w parafii pw. Wszystkich Świętych rekolekcje dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, w których uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły. Rekolekcje prowadził ks. Janusz Faltyn – wikariusz z Nowego Sącza, katecheta…









