opublikował K. Waksmundzki

opublikował K. Waksmundzki

Dzień Wolontariusza 2018

4 grudnia grupa uczniów reprezentujących Wolontariat naszej szkoły po raz kolejny wzięła udział w Grze Miejskiej „Razem możemy więcej” zorganizowanej w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu z okazji Światowego Dnia Wolontariusza. W grze brało udział siedem drużyn ze szkół…

Kolejne „chlebowe” przedsięwzięcie

„BY NIE BRAKŁO GO NA STOLE NIE WYSTARCZY ŻYTA POLE. TRUDU LUDZKICH RĄK POTRZEBA, ŻEBY POWSTAŁ BOCHEN CHLEBA.  STĄD NALEŻY MU SIĘ CZEŚĆ, POMYŚL, ZANIM ZACZNIESZ JEŚĆ” Kolejna wiedza, kolejne doświadczenie tak właśnie można nazwać  nasze  następne przedsięwzięcie które zaplanowaliśmy…