Srebrna Szkoła

Witamy na stronie ZSZiPTechnikum im. prof. Władysława Szafera w ZSZiP w Krościenku w Ogólnopolskim Rankingu Techników Perspektyw co roku zajmuje wysokie miejsca.

Ranking ten jest stworzony w oparciu o wynik zdawalności egzaminów zawodowych szkoły w danym zawodzie, oraz zdawalności egzaminów maturalnych, odniesiony do średniej krajowej zdawalności dla danego zawodu i matur w grupie techników.

Wysokie wyniki Technikum im. prof. Władysława Szafera w ZSZiP w Krościenku świadczą o dużej skuteczności procesu przygotowywania uczniów do zdawania egzaminu zawodowego. Jest on efektem pracy zespołu nauczycieli zarówno przedmiotów zawodowych jak i ogólnokształcących, opartej na wieloletnim doświadczeniu w kształceniu zawodowym jakim może poszczycić się Szkoła.