Koło turystyczne

Góry to Twoja pasja? Jesteś ciekawy świata? Lubisz aktywnie spędzać czas? Szukasz niezapomnianych wrażeń? Zapisz się do Koła Turystycznego, które właśnie aktywnie zaczyna działać w naszej szkole.
W swoich szeregach skupiać będzie przede wszystkim amatorów górskich wycieczek, czyli tych, którzy kochają piękne, górskie widoki, lubią dobrą zabawę, a biwakowanie traktują jako jeden z ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu.
Działalność Koła Turystycznego polegać będzie na organizowaniu wycieczek górskich po regionie, a także innych urokliwych miejscach naszego kraju. Pasjonaci pieszych wędrówek na pewno znajdą tu coś dla siebie.
Zapraszam wszystkich uczniów do wstępowania w szeregi Koła Turystycznego!
Pierwsza wyprawa górska z wykwalifikowanym przewodnikiem i ratownikiem GOPR już w październiku!!!

Zapisy do 09.10.2015r. u pani Joanny Majerczak