OGŁOSZENIE O REKRUTACJI DO PROJEKTU W OKRESIE TRWAŁOŚCI – „Kurs Baristy”

Logo funduszy europejskich i województwa małopolskiego.

W związku z realizacją Projektu pn. Rozwój Centrum Kompetencji Zawodowych w branży turystyczno-gastronomicznej w Powiecie Nowotarskim” w okresie trwałości, który współfinansowany był przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata  2014-2020; 10 Oś Priorytetowa Wiedza i Kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego, Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie zawodowe uczniów – SPR, Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku nad Dunajcem ogłasza rekrutację do w/w Projektu, zgodnie z Regulaminem uczestnictwa w formach wsparcia w ramach projektu pn. „Rozwój Centrum Kompetencji Zawodowych w branży turystyczno-gastronomicznej w Powiecie Nowotarskim” w okresie trwałości.

Dokumenty rekrutacyjne dostępne są w Sekretariacie Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek ul. Jagiellońska 4 34-450 Krościenko nad Dunajcem oraz na stronie internetowej:https://zszip.nowotarski.edu.pl

Warunkiem uczestnictwa w rekrutacji jest złożenie w niżej wymienionych terminach formularza zgłoszeniowego dostępnego w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej.

Etapy rekrutacji:

1. Rekrutacja na kurs dla uczniów  pn.„ Kurs Baristy”

Dokumenty rekrutacyjne należy składać

od 23.09.2024 r. do 27.09.2024r.w sekretariacie szkoły w godzinach od 7:30 do 14:00

Dokumenty rekrutacyjne, które wpłyną w terminach innych niż w/w nie będą rozpatrywane i zostaną odrzucone.

Pliki do pobrania: