Udział przedstawicieli naszej szkoły w V Konferencji IGHP dla Nauczycieli

Przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w V Konferencji IGHP dla Nauczycieli „Technologie cyfrowe w turystyce”, organizowanej przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego. Wydarzenie odbyło się 27 maja 2026 roku w Hotelu Gromada w Warszawie i zgromadziło nauczycieli szkół branżowych z przedstawicielami…










